Nagrody i Wyróżnienia


#159496

Gazele Biznesu 2011

Firma AUMA Polska Sp. z o.o. została wyróżniona przez dziennik Puls Biznesu. Firma otrzymała Gazelę Biznesu za rok 2011 i tym samym znalazła się w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

GAZELE BIZNESU

Gazele Biznesu, to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, który jest przygotowywany przez Puls Biznesu, we współpracy z niezależnym audytorem – międzynarodową wywiadownią gospodarczą Coface Poland. Tym tytułem są nagradzane firmy, które cechuje długoterminowy stabilny wzrost.

To wielkie wyróżnienie dla naszej firmy i całego zespołu pracującego na ten sukces. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Będziemy z dumą posługiwać się znakiem Gazeli Biznesu, a także pracować na to wyróżnienie w kolejnych latach.

Wyróżnienie za nowy napęd SIPOS HIMOD

W 2011 roku podczas X Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Elektrownie Cieplne Eksploatacja – Modernizacje – Remonty” w Bełchatowie AUMA Polska Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie za innowacyjny napęd zmiennoprędkościowy z wbudowanym enkoderem – SIPOS 5 HIMOD.

Elektrownie Cieplne Eksploatacja – Modernizacje – Remonty

Jest to dla AUMA Polska bardzo ważne i cenne wyróżnienie gdyż zostało ono przyznane min przez PGE Elektrownie Bełchatów. Napęd SIPOS dedykowany jest dla energetyki jako napęd ze zmienną prędkością obrotową dzięki czemu możemy go zastosować na każdy węzeł technologiczny i dopasować do każdego systemu DCS.
To kolejne uznanie dla AUMA Polska Sp. z o.o. iż możemy mieć swój udział w propagowaniu najnowszych światowych rozwiązań w polskiej energetyce.

Więcej informacji na temat napędu SIPOS możecie Państwo znaleźć na www.sipos.com .

  • Visit Auma on
  •  
  • top