AUMA

#117771

AUMA 22 - Komponenty z Niemiec i Europy - wykonanie w Polsce  

Firma AUMA Polska Sp. z o.o. przechodzi przeobrażenia z firmy handlowo-serwisowej na firmę handlowo-serwisowo-produkcyjną wraz z łączeniem wszystkich brendów Grupy AUMA w jedną markę w branżach: wodnej, energetycznej, naftowo-gazowej, górniczej oraz nietypowych rozwiązaniach. Kolejnym etapem realizacji tych zmian jest wdrażanie projektu "Komponenty z Niemiec i Europy, a wykonanie lokalne w regionie użytkowania". Projekt jest już realizowany od III kwartału 2016 roku. Dla firmy AUMA Polska oznacza to spore wyzwanie formalno-prawne i techniczne, które już trwa. 

Grupa AUMA wspólnym wysiłkiem regionalnych przedstawicielstw i centrali rozwija swoją pozycję rynkową, przesuwając aktywności: wytwarzania, serwisu oraz handlu na regionalne lokalizacje i przedstawicielstwa tuż obok partnerów. 

 

Napędy elektryczne armatury grupy AUMA

Firma AUMA oferuje rozwiązania szyte na miarę odpowiednie dla danej aplikacji. W gamie znajdują się dobrze znane napędy AUMA oraz napędy zmiennoprędkościowe SIPOS. Uzupełnieniem są napędy DREHMO, a także napędy kompaktowe AUMA Industry & Marine znane wcześniej pod nazwą HASELHOFER. Wśród napędów grupy AUMA każdy znajdzie rozwiązanie dla własnych potrzeb.

Celem poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszymi inżynierami z Działu Handlowego

 

Korzyści z zastosowania napędów AUMA

  • wytrzymałość i niezawodność produktów AUMA
  • moment napędowy od 10 Nm do 32 000 Nm dla napędów wieloobrotowych
    lub od 25 Nm 1 200 Nm dla napędów niepełnoobrotowych i do 360 000 Nm dla przekładni
  • dostępność na całym świecie
  • budowa modułowa
http://www1.auma.com/cms/Polen/pl/1,500180,117650.html
Fenster schliessen